Słodki buziak gif. Sweet Kiss (move) 2019-10-11

Słodki buziak gif Rating: 7,2/10 681 reviews

Wiersze,Gify Na Dzień Dobry ...: Wierszyki na dzień dobry

słodki buziak gif

Nie żałuj minionego dnia Wieczorem nie smuć się To nic, że zgasł już słońca blask To nic, że zapadł zmierzch Na niebie milion gwiazd A każda śmieje się. Pó ź no już więc życzę. Nie ma takiej chwili w naszym życiu, w której nie moglibyśmy rozpocząć nowej drogi. . . Spójrz błękit na niebie, Uśmiecha się do Ciebie. .

Next

Gify , obrazki i wierszyki na kazdą okazje: Gify na dobranoc

słodki buziak gif

. . . Zbliża się cichutko jesienny wieczorek. . . Kiedy zasypiam myślę o Tobie, dotyk Twych rąk czuję na sobie.

Next

Sweet Kiss (move)

słodki buziak gif

. Świeczki już płoną, część prezentów jest, jeszcze brakuje dla mamy, Flo, Dori i dziadków dla nich przyjedzie jutro : A jak u was z prezentami??? O poranku słońce cię powita swym uśmiechem nowy dzień nastanie Dobry los spełni twe marzenia. Dzisiaj Kawkę Tobie przynoszę, Usiądź na chwilkę cichutko proszę, Podam Ci ciastko na życia osłodę, Wymienimy kilka miłych słów. Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą, Wszystkie nasze myśli do nieba lecą. . Pada, wieje, trzeszczy mróz, Ty kapotę ciepłą włóż! To nic że znamy się tylko z ekranu komputera, gdzie witamy się miło i przyjaźń otwiera.

Next

.: 2011

słodki buziak gif

. Gwiazdy ju ż świecą niczym piękny Anioł zawita w Twe progi. W domu unoszą się piękne zapachy, choinkowe światełka się świecą prezenty kuszą. Popijając aromatyczną kawę przy komputerze. . Wtedy czuje taka przyjaźń i by komuś radość sprawić, chce tym wierszem podziękować i swój uśmiech tu zostawić. Bądź i mów do mnie ja słucham.

Next

.: 2011

słodki buziak gif

Życzę Ci z serca mój Przyjacielu by Tobie się ta wróżba sprawdziła. Klient ze stolika obok: - Niech pan jeszcze zamówi zupę! Czy masz specjalne życzenia bo uśmiechem też się z Tobą podzielę. Z pozdrowieniami posyłam moje ciepłe i serdeczne myśli… życząc milutkiego wieczoru , słodkich snów. Więc bez żadnych zbędnych słów, Życzę Tobie miłych snów. .

Next

Wierszyki i gify na dobranoc: Gify i obrazki na dobranoc pary

słodki buziak gif

Sen jest marzeniem, obrazem ukrytych pragnień. Na zimę w życiu nie czeka nikt. Rządu tam nie ma,bo po co ten kraj istnieje tylko nocą. Piękny wieczór już się zbliża Na polach mgły unoszą się Noc już idzie lekkim krokiem Rozsypuje gwiazdy swe. Co za noc,w taką noc Dam Ci czarodziejską moc No a teraz oczka zmruż Noc zapada, ciemno już Wszyscy śpią,więc śpij i Ty A ja Ci dam kolorowe sny. Czas szykować się do spania, ładnie łóżko przygotować i w pierzyny puch się schować.

Next

Wierszyki i gify na dobranoc: Gify i obrazki na dobranoc pary

słodki buziak gif

By nam troszkę tu powiało, i pokryło ziemię całą. . Choć dziś w kalendarzu Jedna z wielu kartek, Lecz ta nam oznajmia , Że dziś tłusty czwartek. Mnóstwo pachnących kwiatów wszędzie, a wokół sami przyjaciele. Nie wysoka i nie niska.

Next

Wiersze,Gify Na Dzień Dobry ...: Wierszyki na dzień dobry

słodki buziak gif

Wiem — dam swoje uśmiechy, jak bukiet fiołków albo nawet bzu. Dziś od rana słodki dzionek, Panie domu smażą pączki, w sklepie stoi znów ogonek, a cukiernik klaszcze w rączki. . . Ostatnio nabierają także popularność na fb facebook. Słoneczko skryło się za chmurami. Szukasz darmowych animowanych gifów, ruchomych obrazków lub animacji? Jejku jak ten czas leci.

Next

Gify , obrazki i wierszyki na kazdą okazje: Tłusty Czwartek

słodki buziak gif

Przynoszę Ci dzisiaj piękny kwiatek taki czerwony niewinny i rozdawaj ją światu. Na dworze szary zmrok po niebie ciemne chmury płyną. Dlatego dzisiaj powiem Ci szczerze: Że w Twoją przyjaźń naprawdę wierzę! Chcę Ci szepnąć na dobranoc, że dziękuję Ci za wszystko, bo choć dzieli nas pół świata, to w tej chwili jesteś blisko. . Pod jej płaszczem odpoczywaj, płyń spokojem, słodko śnij, zaś porankiem wstań z uśmiechem, swe Istnienie duszkiem pij.

Next