Adriana vandego. Adriana 2019-07-25

Adriana vandego Rating: 8,8/10 1936 reviews

@adriana_vandego Instagram Photos, Videos, Stories & Bio

adriana vandego

Ale tomu to nějak za zlé nemám. Já jsem vyrostla v celkem poklidné části, kde se mě toto všechno více méně vyhnulo. Jednou jsem po čase stráveném opět u mamky v bytě bez práce a se samými dluhy a žádnou vyhlídkou do budoucna narazila náhodnou cestou na práci livechat modelky. Tato práce byla pro mé zákazníky spíš víc, že jsem jejich terapeut, než že jsem livechat modelka. A nebo ti, kteří ženu nebo dívku máte, tak se to týká sexuální stránky.

Next

Můj příběh :: Adriana

adriana vandego

Vylévala jsem jí flašky, dávala je před dveře, aby viděla, že to vím, dokonce jsem se snažila s ní o tom mluvit. Po nějaké době už jsem to chování v práci a to věčné dojíždění domů z práce pozdě v noci s mikrospánkem a s věčným strachem, ať vás tam někdo nepřepadne nezvládala ve 3 nebo 4 ráno, po třeba 18ti hodinové směně a po věčném šlapání na hlavu jsem to prostě neusnesla a skončila jsem. Když máš hlad, taky se jdeš najíst. Tam mi začala má silná úzkost. Mamka se mi roky zabíjela alkoholem před očima, brácha se zasekl u počítačových her a otec jevil nezájem. Mám mnoho zkušeností co se týče erotiky a v dnešní době, no co v dnešní, ale všeobecně je erotika považována za takové tabu. A to je ta chyba.

Next

Můj příběh :: Adriana

adriana vandego

Protože tady v Ostravě, jako čerstvý mladý absolvent nemáte moc na výběr zaměstnání, navíc jako holka kde asi do těžkého průmyslu sotva vlezete , mi zbývali zaměstnání dvě a to buď pokladní v obchodě s úplně minimálním platem nebo servírka s hezčím platem plus dýško které v obchodě nemáte. Vždycky jsem měla v hlavě, že takto skončit nechci, že mám na víc. Mamku s bratrem i mě nechal na pospas i když věděl, že mamka potřebuje pomoc a prostě zmizel. Ne vždy třeba všechny plány s tvou láskou vyjdou a tak ti nezbývá nic jiného, než si pomoci sám. Jakmile už to začalo být zlé i z mé situace na straně totálního psychického zhroucení z věčné nespavosti kdy jsem chodila i na brigády, abych doma pomáhala nějakou tou korunou a stresu, obrátila jsem se na rodinnou pomoc ze strany mých tet a ty zajistily odvoz do alkoholové léčebny v Opavě.

Next

Adriana Alencar is creating Cosplay, Lewd and Modeling photoshoots

adriana vandego

Rozjela jsem to co teď dělám a díky mému osobnímu a láskyplnému přístupu ke každému svému fanouškovi se mi začalo pomalu dařit. I když jsem to neměla jednoduché, dnes jsem jim vlastně vděčná, protože bych nebyla tam, kde teď jsem a rozhodně bych neměla takové uvažování a neskutečnou pokoru, jakou mám. Jak docílit toho, aby si tě žena všimla a jak s ní komunikovat. A spíš mě všude a přede všemi vždycky shazoval a ponižoval i doma. I když jsi sám nebo máš partnerku. Dám ti pár rad a triků jak zapůsobit.

Next

Můj příběh :: Adriana

adriana vandego

S nahotou jsem nikdy problém neměla a co se týče sexu a uspokojení, tak nalijme si čistého vína. Měla jsem strach o budoucnost, o rodinu, o školu i o mamku. Hodně lidí mi psalo, že by mě chtěli poznat nebo ať jim o sobě alespoň něco napíši, jenže pro mě jsou tyto věty jako horor. Tak proč ti nepředat něco tak krásného a čistého? Přesto všechno jsem se nevzdala a nechtěla jsem žít jako chudák. Řekla jsem si, že když už mám 5 let praxi v erotice a mám tolik zkušeností, tak prostě musím pokračovat! Servírka pro mě byla jasná volba.

Next

Supersexy Češka nabízí na Instagramu „dárečky“ za peníze. Je libo ňadra v oleji?

adriana vandego

Jak už jsem zmínila, skoro všichni řeší stejné téma. A k tomu všemu fotky na internetu. Já a moje bohužel psychicky slabší mamka která celou domácnost finančně táhla a můj otec a bratr. Díky všem těm mým životním cestám a rozhodnutí, které jsem udělala v minulosti, ať už jsou to rozhodnutí, kterých lituji nebo ne, jsem došla k závěru, že za prvé: moje rozhodnutí z minulosti už nezměním a za druhé: pokud jsem dělala něco, co je veřejně na internetu a s tím jsem do toho tehdy šla , tak se tomuto tématu můžu a doslova musím věnovat na 100%, ovšem jen jinou formou. V tom mi nepomohl bohužel ani můj tehdejší přítel. Will be made the Perfomances of the character.

Next

💝Adriana Vandego💝Czech 🇨🇿(@adriana_vandego)

adriana vandego

Trošku ti ji ale přiblížím, aby jsi byl v obraze. Tuto práci jsem dohromady vykonávala asi 4 roky, kde jsem neměla ani jednou dovolenou protože jsem si ji nemohla dovolit , byla jsem věčně pod nátlakem šéfa, jezdila jsem domů i ve 4 nebo v 5 ráno a byla v prostředí věčně oplzlých, opilých nebo sfetovaných zákazníků, kde jako zaměstnanec musíte prostě držet hubu a nechat si doslova srát na hlavu. Můj příběh aneb proč dělám co dělám Asi hlavní otázkou je, proč dělám, to co dělám a proč vlastně píši svůj vlastní příběh? Pro některé se může zdát můj příběh obyčejný a ano jsou i horší životní příběhy, ale zaměřme se na to, kdo svůj život otočil ve svůj vlastní prospěch a kdo to vzdal? Myslím si, že praxi s lidmi, hlavně s muži, mám od malička velmi dostatečnou. Mamka se mi vrátila domů, já s bratrem jsme kupodivu dochodili a dodělali úspěšně školu. V hlavě zase myšlenky typu, ale co teď budu dělat? No však sám víš, že? Už od malička si jí pamatuji kolikrát úplně na mol, ale od doby odstěhování otce, když mi bylo 15 let, to byly roky každodenního opilého stavu.

Next

💝Adriana Vandego💝Czech 🇨🇿 (@adriana_vandego)

adriana vandego

Jako normální mladý člověk se bojíte, nechcete riskovat a máte strach, že skončíte na ulici a co bude. The fansign needs to be requested - Patrons lvl 150, 250, 500, 2500 will earn more four special pictures named 'Boobs Transparent Mai 1', 'Boobs Transparent Mai 2'? Můj bratr je totiž opravdu nadprůměrně inteligentní a chováním byl bohužel celý otec. Můj život se tím doslova úplně změnil a přetočil. Po krátké době jsem se odstěhovala a začala žít nový život s lepší vyhlídkou na budoucnost. A proto jsem taky začala psát knížku. I když jsem s mým otcem nikdy vztah neměla. I need your help to set me free.

Next

Adriana Alencar is creating Cosplay, Lewd and Modeling photoshoots

adriana vandego

Dokonce se to týká každého z nás. Já se svým otcem vztah nikdy neměla možná ano tak maximálně do cca 6-7 let. Já už od těch 15 převzala roli matky a starala jsem se o všechno i o bratra. Neunesla bych, kdybych to v životě vzdala a prohrála bych svůj vlastní životní boj a skončila třeba jako moje mamka a děda v alkoholu. Teď se dostávám konečně k pointě, proč jsem začala psát knížku? Vědělo to jen pár lidí.

Next

Můj příběh :: Adriana

adriana vandego

. Probrat s tebou toto tabu téma. Dodám ti sebevědomí a budu tě motivovat. Ten Ostravu doslova nenáviděl a jeho snem bylo akorát z ní zmizet. V té době jsem se už věnovala instagramu a rozjížděla tam svou vizi a naději na záchranu.

Next